Rožiniai  Yra 27 prekės(-ių).

Rožiniai - krikščioniško (Romos katalikų) ar musulmoniško tikėjimo - Misbaha - suverti iš vaiskiai citrininės, geltonos, rudos ar rausvos spalvos gintarinių karoliukų. Matinės, gludintos gintaro tekstūros ar natūralios akmenėlių formos. Musulmonų gintariniai rožančiai - taip pat suverti iš apvalių ar ovalo formos gintaro karoliukų - juodo, balto, rudo ar tamsaus žalio gintaro.
Iš natūralių skaidraus citrininio gintaro gabalėlių suvertas rožinis. Gintarėliai sujungti metalo kilputėmis. Rožinis užbaigtas metalo kryželiu.
Prekyboje
7,00 €
Krikščioniškas natūralaus nenužievinto gintaro rožinis, suvertas ant 100 proc. lininio pluošto virvelės.
Prekyboje
37,00 €
Krikščioniškas rožinis suvertas iš natūralaus matinio tamsaus gintaro.
Prekyboje
140,00 €
Krikščioniškas kruopščiai nugludinto geltono gintaro rožinis.
Prekyboje
140,00 €
Krikščioniškas rožinis suvertas iš kruopščiai poliruoto geltonos spalvos gintaro karoliukų. Kryželis tokios pat geltonos spalvos, glotniai nugludintas.
Prekyboje
91,00 €
Dailiai nupoliruotų apvalių skaidraus rudo gintaro gabalėlių musulmoniškas rožinis. Dviejose vietose apvalūs gabalėliai atskirti tabletinio šlifavimo intarpais.
Prekyboje
284,00 €
Krikščioniškas skaidraus geltonojo gintaro rožinis.
Prekyboje
75,00 €
Baltijos gintaro musulmoniškas rožančius iš rudų karoliukų.
Prekyboje
536,00 €
Netaisyklingų formų gintaro gabaliukai. Gintaro vėrinys, kuriame matinis spalvos gintaras - tirštas ir sodrus.
51,00 €
Budistinis rožinis - Mala. Rožinis suvertas iš kruopščiai nupoliruotų, skaidrių konjakinio gintaro karoliukų su geltono gintaro karoliukų intarpais.
Prekyboje
106,00 €
Dailiai nupoliruotų apvalių baltojo gintaro gabalėlių musulmoniškas rožinis. Dviejose vietose apvalūs gabalėliai atskirti tabletinio šlifavimo intarpais.
Prekyboje
1 320,00 €
Musulmoniškas rožinis suvertas iš kruopščiai nupoliruotų cilindrinių, geltonos spalvos gintaro gabalėlių su žemės priemaišomis. Dviejose vietose apvalūs gabalėliai atskirti tabletinio šlifavimo intarpais.
Prekyboje
184,00 €
Rodoma 1 - 12 iš 27 prekių