Rožiniai  Yra 27 prekės(-ių).

Rožiniai - krikščioniško (Romos katalikų) ar musulmoniško tikėjimo - Misbaha - suverti iš vaiskiai citrininės, geltonos, rudos ar rausvos spalvos gintarinių karoliukų. Matinės, gludintos gintaro tekstūros ar natūralios akmenėlių formos. Musulmonų gintariniai rožančiai - taip pat suverti iš apvalių ar ovalo formos gintaro karoliukų - juodo, balto, rudo ar tamsaus žalio gintaro.
Musulmoniškas rožinis iš glotniai nupoliruotų cilindrinių, geltonų, su žemės priemaišomis gintaro gabalėlių . Dviejose vietose apvalūs gabalėliai atskirti tabletinio šlifavimo intarpais.
Prekyboje
98,00 €
Geltono ir rudo gintaro krikščioniškas rožinis. Glotniai poliruoti nesimetriški gintaro karoliukai apšviesti dienos šviesa spindi sukaupta saulės šviesa. Spindėkite kasdien.
Prekyboje
79,00 €
Glotniai poliruoto, konjakinio ir geltonos spalvų gintaro karoliukų krikščioniškas rožinis. Šiltų spalvų vėrinys užbaigtas rudo gintaro, su gamtinėmis priemaišomis, kryželiu.
Prekyboje
92,00 €
Rožinis suvertas iš tamsių bei šviesių, stambių gintaro gabalėlių. Rožinis puikiai tiks mėgstantiems natūralias, mažai apdorotas medžiagas.
Prekyboje
224,00 €
Krikščioniškas gintaro rožinis. Gintaro rutuliukai - taisyklingos formos, su natūraliai susiformavusiomis priemaišomis.
Prekyboje
59,00 €
Dailiai nupoliruotų geltonojo gintaro gabalėlių krikščioniškas rožinis. .
Prekyboje
116,00 €
Apvalių juodojo gintaro gabalėlių krikščioniškas rožinis.
Prekyboje
59,00 €
Dailiai nupoliruotų konnjakinių gintaro gabalėlių krikščioniškas rožinis.
Prekyboje
112,00 €
Krikščioniškas geltonos spalvos natūralaus gintaro rožinis.
Prekyboje
114,00 €
Musulmoniškas rožinis iš kruopščiai nupoliruotų geltonojo gintaro gabalėlių. Dviejose vietose apvalūs gabalėliai atskirti tabletinio šlifavimo intarpais.
Prekyboje
394,00 €
Iš kruopščiai nupoliruotų apvalių geltono gintaro gabalėlių suvertas musulmoniškas rožinis. Dviejose vietose apvalūs gabalėliai atskirti tabletinio šlifavimo intarpais.
Nėra prekyboje
Nėra prekyboje
Nėra prekyboje
Musulmoniškas rožinis suvertas iš glotniai nupoliruotų blizgių gintaro rutuliukų.
Nėra prekyboje
Nėra prekyboje
Nėra prekyboje
Rodoma 13 - 24 iš 27 prekių