Auskarai  Yra 232 prekės(-ių).

Šioje kategorijoje Jūs rasite įvairių gintarinių auskarų, sukurtų iš pjautinio gintaro, taip pat deimantinio šlifavimo tipo gintarinių auskarų. Jei siekiate išskirtinumo bei originalumo, čia išsirinksite prabangių, masyvių ar tiesiog žaismingų auskarų iš gintaro.

Kuklios ir mielos, žalio gintaro širdelės su sidabro „vinuku“. Tamsiai žaliame gintare žaižaruoja valiūkiški, gintaro „žiburiukai“.
Nėra prekyboje
Nėra prekyboje
Nėra prekyboje
Matinio, geltonos spalvos, rutuliuko formos gintaro auskarai su sidabriniais įvėrimais. Pasipuoškite gelsvos spalvos gintariniais rutuliukais.
Nėra prekyboje
Nėra prekyboje
Nėra prekyboje
Sidabriniai auskarai su juodojo gintaro kubo formos gabalėliais. Subtilaus grožio auskarai tikrai puikiai papildys jūsų aksesuarų kolekciją.
Prekyboje
23,00 €
Vienetiniai, tamsinto sidabro auskarai su baltu gintaru. Puošnūs ir išskirtiniai.
Prekyboje
56,00 €
Vienetiniai, juodinto sidabro auskarai su konjakiniu gintaru.
Prekyboje
68,00 €
Apvalūs, kaltinio juodinto sidabro auskarai su tamsiu konjakiniu gintaru.
Prekyboje
38,00 €
Kaltinio sidabro auskarai su konjakiniu gintaru. Kruopštus talentingo juvelyro dirbinys.
Prekyboje
58,00 €
Sidabriniai auskarai su baltu gintaru. Gražūs, paprasti auskarai dienai, kai nesinori nieko įmantraus.
Nėra prekyboje
Šiltas sidabras, prie kurio puikiai dera skaidraus medaus spalvos gintaro spindesys. Elegantiškas derinys tiek dienai, tiek vakarui
Prekyboje
38,00 €
Sidabriniai auskarai su tamsaus konjako spalvos gintaru. Išraiškingo dizaino auskarai pripildys jūsų gyvenimą teigiama energija.
Prekyboje
38,00 €
Unikalūs sidabriniai auskarai su geltonu gintaru padės išsivaduoti iš depresijos, suteiks gyvybinės bei dvasinės energijos.
Prekyboje
27,00 €
Dailūs ir šiuolaikiški auskarai su gintaru. Puikiai tiktų įvairiomis progomis. Konjakinės spalvos gintaras atkreipia dėmesį ir puošia.
Prekyboje
15,00 €
Stilingi kvadrato formos auskarai su gintaru. Šie paprastos formos auskarai bus jūsų dienos talismanu
Prekyboje
35,00 €
Švelnūs ir ypatingi, subtilūs ir stulbinantys. Šie auskarai iš gintaro ir sidabro puikiai tiks kasdienai bei išskirtinėms progom.
Prekyboje
35,00 €
Sidabriniai auskarai su viliojančiu žaliu gintaru. Sidabras apsivijęs žalios spalvos gintarą taip suteikdamas žavesio bei elegancijos.
Prekyboje
27,00 €
Sidabriniai auskarai su rudos spalvos gintaru. Auskarai kvadrato formos su kvadratine akute centre apsupta sidabrinio rėmelio. Papuošalas - klasikinio stiliaus, norinčioms elegantiško įvaizdžio.
Prekyboje
24,00 €
Sidabro auskarai su konjakinės spalvos gintaru. Pailgi, lengvai kabantys auskarai, prie pat ausies ir auskaro galuose papuošti gintarinėmis akutėmis. Auskarai klasikinio dizaino neiššaukiantys, bet pakankamai puošnūs.
Prekyboje
20,00 €
Sidabriniai auskarai su žalios spalvos gintaru. Auskaro gintaras pailgos ovalo formos, apačioje kampu apjuostas dvejomis sidabro juostelėmis. Gyvybe alsuojantis, žėrintis gintaras bei bendras auskarų dizainas, suteiks puošnumo bet kuriai moteriai ar merginai.
Prekyboje
20,00 €
Sidabriniai auskarai su konjakinės spalvos gintaru. Subtilaus grožio auskarai prisitaikys prie jūsų kasdieninės aprangos bei nuotaikos.
Prekyboje
26,00 €
Sidabriniai, kabantys auskarai su konjakinės spalvos gintaru. Lašo formos gintaras nuo viršaus apjuostas sidabro gijomis, tokia kompozicija atrodo elegantiška ir „lengva“. Savo minimaliu, bet puošniu dizainu puikiai tiks ypatingai progai.
Prekyboje
18,00 €
Sidabriniai auskarai su žalios spalvos gintaru. Auskarų pakabukas - delfino formos su gintaro akute, prikabintas prie įsegimų į ausis. Šie nuotaikingi auskarai praskaidrins nuotaiką visai dienai.
Prekyboje
23,00 €
Sidabriniai auskarai su šviesios konjakinės spalvos gintaru.
Prekyboje
33,00 €
Sidabriniai auskarai su konjakinės spalvos, kvadratinės formos gintaru.Gražūs, paprasti auskarai dienai, kai nesinori nieko įmantraus...
Prekyboje
12,00 €
Gintaro akutės, apipintos sidabro raštais. Dailūs, elegantiški auskarai su skaidriu, gelsvos spalvos, gintaru.
Prekyboje
14,00 €
Sidabriniai auskarai su konjakinės spalvos gintaru. Auskarų ažūriniai kraštai sudaro tarytum gėlės žiedą, kurio viduje gintaro akutė.
Nėra prekyboje
Nėra prekyboje
Nėra prekyboje
Sidabriniai auskarai su žaliu gintaru. Kvadrato formos, pjautinio gintaro gabalėliai, elegantiškai įsodinti į minimalistinį sidabro apvadą.
Prekyboje
21,00 €
Sidabriniai auskarai su skaidrios konjakinės spalvos gintaru. Su šiais elegantiškais auskarais atrodysite ypatingai ir išskirtinai
Prekyboje
17,00 €
Sidabriniai vėžliukai su žaliu, „samaniniu“ gintaru... Maži, mieli ir simpatiški...
Prekyboje
9,00 €
Sidabriniai vėžliukai su tamsiai konjakiniu gintaro akute. Maži, mieli ir simpatiški.
Prekyboje
9,00 €
Sidabriniai auskarai, papuošti tamsiu rudos spalvos gintaru. Šie auskarai apskritimo formos su apskrita gintaro akute. Dėl savo tradicinės formos puikiai tiks klasiką mėgstančiai moteriai.
Prekyboje
17,00 €
Sidabriniai auskarai su konjakinės spalvos gintaru. Kvadratinės formos gintaro akutė apjuosta sidabriniu graviruotu rėmeliu. Šie auskarai puikiai tiks mėgstančioms klasiką ir kas dienai, ir progoms.
Prekyboje
19,00 €
Įmantrios formos sidabriniai auskarai su geltonos spalvos gintaru. Harmoningi ir lengvi savo paprastumu jus papuoš bet kokia proga.
Prekyboje
45,00 €
Sidabriniai, kabantys auskarai su gintaro akutėmis. Auskaruose trijų spalvų gintarai: geltonos, konjakinės, žalios. Gintarai taip nušlifuoti ir suderinti, kad atrodytų kaip drugelio sparnai. Šie romantiško įvaizdžio auskarai primins jums šiltas vasaros dienas.
Prekyboje
25,00 €
Lengvi, grakštūs, patogiu užsegimu sidabro auskarai su apvaliais citrininiais gintaro gabalėliais. Nuo seno fėjos buvo laikomos gerų darbų nešėjomis, padedančiomis dirbantiesiems, globojančiomis naujagimius.
Nėra prekyboje
Nėra prekyboje
Nėra prekyboje
Sidabriniai auskarai susimaišę su baltu bei citrininiu gintaru, tai lyg pirmieji saulės spinduliai.
Nėra prekyboje
Nėra prekyboje
Nėra prekyboje
Sidabriniai auskarai su apvaliu konjakiniu gintaru. Ornamentai aplink gintarą auskarams suteikia originalumo. Šie nedideli auskarai - puikus kas dieninis papuošalas.
Prekyboje
13,00 €
Rodoma 37 - 72 iš 232 prekių