Sidabras su agatu  Yra 4 prekės(-ių).

Agatas - magminės kilmės, įvairiaspalvis chalcedonitas, dažniausiai randamas Brazilijoje, Bolivijoje, Australijoje, Indijoje, JAV, Kinijoje bei Rusijoje. Agato pavadinimas kildinamas iš graikų žodžio "agathos" - geras, naudingas. Senieji graikai agatą laikė sveikatos ir gerovės akmeniu. Tikima, kad agatas stiprina fizinį ir psichinį imunitetą, gydo akis, virškinamojo trakto ligas, stabdo uždegiminius procesus. Agatą gali nešioti visų amžiaus kategorijų, visų užsiėmimų ir Zodiako ženklų atstovai, kuriems norisi kiek apraminti savo emocijas bei mintis. Ligoniai, vaikai, senjorai, kuriems trūksta tvirtumo ir stabilumo, bei pervargę žmonės. Agatas dažnai naudojamas, kaip apsauginis amuletas kelyje. Taip pat mamos ir negimusio kūdikio apsaugai.
Unikalus vienetinis dirbinys - kaltinio sidabro segė - pakabukas su retu ametisto agatu, kitur dar vadinamu "Prancūzijos rože". Įspūdingas juvelyrinis dirbinys, kurį galėsite nešioti ir kaip sagę, ir kaip pakabutį.
Prekyboje
202,00 €
Vienetinis sidabrinis žiedas su rausvuoju agatu. Pastelinės rausvos spalvos agate matomas išplaukęs pieninis debesėlis. Dailus ir elegantiškas žiedas žadinantis švelniausius jausmus.
Prekyboje
55,00 €
Vienetinis sidabro žiedas su ametisto agatu.
Prekyboje
115,00 €
Vienetinė sidabro segė-pakabukas su ametisto agatu.
Prekyboje
214,00 €
Rodoma 1 - 4 iš 4 prekių