Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“.

Koljė  Yra 37 prekės(-ių).

Išsirinkite Jums patraukliausią, lengvą ar masyvią, koljė. Siūlome natūralaus, neapdirbto, klasikinių formų ar modernių, juodos ar baltos, karšto šokolado ar žalios spalvų gintaro koljė.

Sodrios vyšninės spalvos gintaro koljė su citrininio gintaro intarpais.
Sumažinta kaina
Yra prekyboje
80,00 € 105,00 €
Linksmas ir spalvingas, tarsi nuotaikingos vasaros šventės, koljė. Tiksiantis prie tavo  šventinės nuotaikos ir aprangos.
Sumažinta kaina
Yra prekyboje
84,00 € 114,00 €
 Klasikinis gintarinis koljė, spindintis šiltų atspalvių medaus, karamelės, konjako atspalviais. Tarsi Egipto karalienės Kleopatros, užburiančios grožiu, prabangos atspindys.
Yra prekyboje
140,00 €
Klasikinių formų gintarinis koljė, spindintis šiltų atspalvių medaus, karamelės, konjako atspalviais. Tarsi Egipto karalienės Kleopatros, užburiančios grožiu, prabangos atspindys.
Prekyboje
98,00 €
Natūralaus Baltijos gintaro koljė su palikta žieve. Minimaliai apdirbtas, išsaugojęs gydomasias Baltijos gintaro savybes.
Prekyboje
50,00 €
Įvairių spalvų sluoksniuotų lapelių gintarinė gėlė. Ši gintaro koljė - gėlė turi dvi funkcijas, gali būti nešiojama kaip pakabukas arba segima kaip segė.
Prekyboje
124,00 €
Rankų darbo koljė "Vanilė", suvertas iš pjautinių baltojo gintaro gabalėlių, suteiks prabangos įspūdį, trauks praeivių žvilgsnius. Gintaro gabalėliai kruopščiai nugludinti, suderinti vienas su kitu. Atskirti citrininio gintaro intarpais.
Yra prekyboje
191,00 €
Dailus, žaliojo gintaro koljė su citrininės spalvos, permatomais gintariniais intarpais.
Yra prekyboje
126,00 €
Klasikinis gintaro vėrinys. Šiltų gelsvų tonų gintaras harmoningai dera su dailiai įkomponuotu konjakinio atspalvio skaidriu gintaru. Puikiai priglunda prie kaklo ir turi patogų užsegimą.
Prekyboje
58,00 €
Klasikinis gintaro koljė su unikalaus grožio karamelės atspalvio gintaro gabalėliais. Puikiai priglunda, patogus užsegimas.
Prekyboje
110,00 €
Kaklo papuošalas. Matinis karališkas baltasis gintaras derinamas su gelsvų atspalvių skaidriais ir matiniais gintaro gabalėliais. Tai prabangus ir skoningas vėrinys. Gražiai priglunda, patogus užsegimas.
Prekyboje
155,00 €
Baltijos gintaro koljė su palikta natūralia žieve. Gražiai suformuotas, šiltų atspalvių derinys, tarsi spinduliuoja per milijonus metų sukauptą energiją ir saulės šilumą.
Prekyboje
78,00 €
Baltojo ir geltonojo gintaro koljė.
Prekyboje
980,00 €
Sodraus konjako spalvos gintaro koljė, pagaudama saulės spindulius švyti vyšninės spalvos tonais.
Prekyboje
78,00 €
Akcija
Juodojo Baltijos gintaro koljė. Natūralus, minimaliai liestas žmogaus rankų. Išsaugojęs sveikatinančias gintaro savybes.
Prekyboje
88,00 € 100,00 €
Prabangus, žaliojo  Baltijos gintaro koljė "Žalios tankmės". Tarsi skaisčių saulės spindulių apšviestos neaprėpiamos girios tankmės. Paslaptingos ir viliojančios.
Prekyboje
168,00 €
Skaidraus medaus spalvos gintaro koljė.
Prekyboje
85,00 €
Natūralaus, žemės atspalvių gintaro koljė, puikiai priglundanti.
Prekyboje
97,00 €
Gintarinė koljė, suverta iš kruopščiai poliruotų konjakinio, vyšninio, baltojo, skaidraus geltonojo gintaro gabalėlių.
Prekyboje
86,00 €
Visas sveikatinančio gintaro savybes išsaugojęs, koljė žavi skaniais atspalviais - nuo karamelės iki deginto cukraus.
Prekyboje
80,00 €
Prabangūs, skaidraus konjakinio Baltijos gintaro karoliai. Vaiskūs, permatomi deimantinio šlifavimo karoliai, suteiksiantys žavesio ir karališkos elegancijos.
Prekyboje
640,00 €
Akcija
Vėrinys, suvertas iš stambių, ovaliai šlifuoto gintaro gabalėlių. Natūralaus gintaro vėrinyje - plati žemės atspalvių gama: juoda, žalia, geltona, konjakinė.
Prekyboje
1 240,00 €
Akcija
Įspūdinga, rankų darbo, gėlės žiedo formos, gintarinė koljė. Ši gintaro koljė-gėlė turi dvi funkcijas, gali būti nešiojama kaip pakabukas arba koljė taip pat segima kaip segė.
Prekyboje
234,00 €
Akcija
Citrininės ir baltos spalvos sluoksniuotų lapelių gintarinė gėlė. Ši gintaro koljė-gėlė turi dvi funkcijas, gali būti nešiojama kaip pakabukas arba segima kaip segė.
Prekyboje
164,80 € 206,00 € -20%
Natūralaus juodojo Baltijos gintaro koljė. Tarsi šilta vasaros naktis, nešanti mielus prisiminimus.
Prekyboje
80,00 €
Gintaro koljė, suverta iš kruopščiai poliruotų konjakinio, vyšninio, skaidraus geltonojo gintaro gabalėlių.
Prekyboje
65,00 €
Vienetinis juodos ir bordo odos derinys su glotniai nupoliruotu tamsiai geltonu gintaru, į kurį pažvelgus tarsi atsiduri išsvajotoje vietoje.
Prekyboje
24,00 €
Įvairių spalvų gintaro koljė. Margas ir mielas, tarsi ledinukai iš vaikystės prisiminimų.
Yra prekyboje
85,00 €
Elegantiškas kolje, suvertas iš skirtingų spalvų, matinių ir skaidrių gintaro gabalėlių.
Yra prekyboje
78,00 €
Matinio balto, konjakinio, citrininio ir vyšninio gintaro koljė. Rankų darbo.
Yra prekyboje
132,00 €
Elegantiškas Baltijos gintaro koljė, suvertas iš skirtingų spalvų, matinių ir skaidrių gintaro gabalėlių. Rankų darbo.
Yra prekyboje
138,00 €
Akcija
Elegantiškas, rankų darbo, autorinis koljė. Žavintis kruopščiu atlikimu, įvairiaspalvio gintaro derme.
Yra prekyboje
153,00 €
Šviesios samaninės spalvos gintaro gabalėliuose įsimaišę tiek juodos žemės priemaišų, tiek skaidraus geltono gintaro. Kiekvienas koljė gabalėlis - tarsi unikalus gamtos sukurtas paveikslas ir milijonų metų senumo gintaro istorijos įrodymas.
Nėra prekyboje
Nėra prekyboje
Nėra prekyboje
Rankomis pintas vėrinys. Citrininio, konjakinio, vyšninio atspalvių gintarėliai, tobulai surikiuoti ir apipinti. Vienas perkamiausių ir mėgiamiausių mūsų dirbinių.
Nėra prekyboje
Nėra prekyboje
Nėra prekyboje
Akcija
Natūralus, minimaliai žmogaus rankų liestas, gintaras. Tarsi netikėtai atrasta laukinė pakrantė, žavint natūraliu, pačios gamtos sukurtu, grožiu.
Nėra prekyboje
Nėra prekyboje
Nėra prekyboje
Akcija
Vėrinys sukurtas iš glotniai nušlifuoto stambaus baltojo gintaro apskritimo ir mažai apdoroto rudo gintaro gabalėlio. Nors formos ir gintarų apdorojimo technika visiškai skirtingos, šis originalus ir savitas, minimalistinis, derinys puikus. Primena Salvadoro Dali paveikslus. Gintariniai komponentai suverti ant rudos odinės virvutės, ir perskirti...
Nėra prekyboje
Nėra prekyboje 408,00 € -30%
Nėra prekyboje
Rodoma 1 - 36 iš 37 prekių