Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“.

Figūrėlės  Yra 5 prekės(-ių).

Sidabro ir gintaro figūrėlės - nuostabus, prabangus ir jaukus suvenyras ar dovana. Rinkitės iš originalių, menininkų rankomis kurtų, gintarinių figūrėlių - gėlių, gyvūnų skulptūrėlių, dekoratyvinių vazelių ar būtino krikštynų atributo - šaukštelių.

Humoristinis sidabrinis pakabutis - alaus bokalas, dekoruotas gintaru. Kruopščiai dekoruotas su pasikeliančiu, lyg tikro bokalo, dangteliu.
Prekyboje
57,00 €
Akcija
Sidabrinis antpirštis dekoruotas gintaro akutėmis. Kontrastingas spindinčio šalto sidabro ir tamsaus konjako spalvos gintaro derinys.
Prekyboje
76,80 € 96,00 € -20%
Akcija
Prabangi sidabrinė cukrinė su dangteliu, dekoruota gintaru. Cukrinės dangtelio rankenėlė - pilnai neprasiskleidęs, gintarinis rožės žiedas.
Prekyboje
564,00 € 940,00 € -40%
Sidabro ir skaidrios konjako spalvos gintaro figūrėlė - šuo. Jaunas ir mėgstantis nerūpestingas šėliones, tačiau visuomet ištikimas geriausias draugas ir besąlyginės meilės simbolis.
Prekyboje
118,00 €
Daili gintaro-sidabro figūrėlė - pelėda. Originali, prasminga dovana kolekcionieriams, baigusiems mokslus, taip pat baigiantiems ar pradedantiems naujus darbus, veiklas, projektus. Gali šiek tiek skirtis nuo pavaizduotos nuotraukoje.
Prekyboje
188,00 €
Rodoma 1 - 5 iš 5 prekių