Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. Cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“.

Sulaukus daug prašymų, pabandymui pateikiu kelis paprastus ir veiksmingus gintaro panaudojimo kometikoje bei kasdieniame gyvenime, receptus. Jiems naudokite tik natūralų, jūrinį, neapdirbtą gintarą.

Gintaro arbata. Nestambius gintarus užpilkite karštu vandeniu ir palaikykite 15 - 20 min. šiltai. Geriausia indą su paruošta arbata pastatyti virš mažos žvakelės ir kaitinti nuolat. Vanduo spalvos nepakeis, bet įgaus malonų prieskonį - tai gintaro rūgšties eteriniai aliejai, kurie stimuliuoja ir stiprina organizmą, šalina toksinus, gerina medžiagų apykaitą. Gintaro arbatą galite pagardinti mėgiamomis  vaistažolėmis.

Gintaro aliejus. Gintaro aliejaus receptas, kaip ir dauguma kitų čia siūlomų, labai paprastas, bet labai vertingas ir naudingas Jūsų odai. Juo galima gydyti šerpetotą, sausą odą, odos alergijas ir jautrumą. Į stiklinį indą įpilkitę apie 200 gr. natūralaus alyvuogių, ar kitokio mėgiamo aliejaus ir įmeskite nemažą gabalėlį ar kelis natūralaus jūrinio gintaro. Laikykite jį 14 dienų, tada išėmę gintarą laikykite tamsioje vietoje, toliau nuo elektros prietaisų. Tepkite veidą ar kūną prieš tepdamos įprastą, jūsų naudojamą, kremą ar vietoje jo. Tepkite juo išsausėjusias vietas, naudokite masažui.

Gintaro vanduo. Papraščiausias ir visiems tinkamas, sveikatinančių gintaro savybių panaudojimo būdas - gintaro vanduo. Tiesiog įmeskite natūralaus, neapdirbto jūrinio gintaro gabalėlį, ar kelis, į stiklinę, molinę tarą su geriamu, nevirintu vandeniu. Nuolat gerdami tokį vandenį, apvalysite kepenis, limfą, stiprinsite širdį, sureguliuosite kraujospūdį, atstatysite kūno skysčių balansą. Toks vanduo puikiai tinka ir vaikams ir net  ligoniams.

Gintaro užpiltinė. Nestambius gintarėlius užpilkite degtine ar naminuke, palaikykite kelias savaites tamsioje vietoje. Kuo ilgiau laikysite trauktinę nenupiltą, tuo jos skonis bus stipresnis. Gerkite po 30 g. trauktinės, kartą dienoje, prieš valgį. Trauktinė padeda sergant kvėpavimo takų, skrandžio ligomis, kai sutrinka virškinimas, pasižymi skausmą malšinančiu poveikiu. Trauktinės kompresais gydomi sąnarių, galvos skausmai.

Atraskite mūsų protėvių garbintą, auksu vadintą ir labai skirtingiems tikslams naudotą gintarą - jis natūralus, energetiškas  ir įvairiapusiškai panaudojamas.